Postać

*

Barbara Pasek – dziennikarka / prezenterka… 

Dziennikarka ,,Dzień Dobry TVN”,  którą szeroka publiczności poznała w 2015 roku w programie ,,Na Językach”. Pełni rolę eksperta z zakresu rozrywki i lifestyle’u relacjonując najgłośniejsze wydarzenia ze świata gwiazd, fleszy i czerwonych dywanów. Działa także w ramach współpracy freelancerskiej, chętnie angażując się w rozmaite projekty warte uwagi.

Barbra Belt – blogerka…

Stara choć młoda wyjadaczka mająca za sobą 8 lat bazgrania w internetowym pamiętniku. Uwzględniając wpisy archiwalne nie da się określić tego bloga jednym słowem, jednym zdaniem, przyporządkować go do jednej kategorii. Z bezczelnego nastolatka przeistoczył się w prawie dojrzałego osobnika, będąc aktualnie platformą, z którą chętnie współpracują prestiżowe marki i wielkie platformy mediowe.

Główne wątki:

Lifestyle – Ta szuflada jest bardzo obszerna, ale w głównej mierze skupia się na tym jak żyć dobrze. Dużo motywacji i powiewu dobrej, inspirującej energii na lepsze dziś i jeszcze lepsze jutro.

Podróżuję – jak podróżuję ja i i jak podróżować dobrze.  W ogóle i w szczególe.

SHOWbzzz – wyrywanie z codziennych doświadczeń zawodowych własnych opinii, a także odkrywanie zaskakujących kulis tego świata – czyli to co wiem ja, a nie wiecie Wy.

**

hm2-768x1024katarzyna kielbasinska 2 katarzyna kielbasinska 1 stach leszczynski 7 katarzyna kielbasinska3 katarzyna kielbasinska

hm6

 DSC_0561-664x1024 stach leszczynski 4 alt="barbara-pasek-usa" barbra belt

 alt="barbara-pasek"

 alt="barabra-pasek-barbra-belt"

dsc_03333

barbara-pasek-barbra-belt

foto by : Wojciech Gepner

USA - Project Freedom Production


dsc_0481

5